• Prof. Dr. Coşkun Yurteri’nin Konuşmacı Olduğu Kariyer Buluşmaları Gerçekleştirildi

    Eldivan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve Çevre Sağlığı Programı tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen “Kariyer Buluşmaları” Ballıca Kampüsü Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

    DOKAY Şirketler Grubu Genel Müdürü Çevre Mühendisi Prof. Dr. Coşkun Yurteri’nin konuşmacı olarak yer aldığı program Yurteri’nin biyografisinin okunması ile başladı. Yurteri sözlerine eğitim sürecinde karşılaştığı olaylar ile kariyer basamaklarını nasıl tırmandığını anlatarak başladı. Yurteri, özellikle üniversite eğitimi sürecinin çok iyi değerlendirilmesi gerektiğini ve öğrencilerin sürekli sorgulama ve araştırma içinde olması gerektiğini ifade etti.

    Çevre Kimyası ve Analiz analında yapılması gerekenler ile ilgili de katılımcıları bilgillendiren Yurteri, hocanın öğrenciyi öğrencinin de hocayı sorular ile zorlaması ve geliştirmesi gerektiğinin altını çizdi. Kariyer Buluşmaları programı soru cevap bölümü ile tamamlandı.

    https://karatekin.edu.tr/prof.-dr.-coskun-yurteri%E2%80%99nin-konusmaci-oldugu-kariyer-bulusmalari-gerceklestirildi-19441-haberi.karatekin